Skip to main content

Sıkça Sorulan Sorular

Kalıcı Makyaj Uygulaması Acıtır Mı?

Kalıcı makyaj uygulamaları genel olarak uygulama yapılan bölgede hafif bir batma hissi olarak tarif edilmektedir. Ancak bu batma hissi kişinin ağrı eşiğine bağlı olarak farklılık gösterir. Ağrı eşiği düşük kişilerde uygulama öncesi anestezik merhem kullanılarak bölge uyuşturulur ve acı hissetmemesi sağlanır.

Bir Seansta Tüylerden Kurtulmak Mümkün Mü?

Bir seanslık bir epilasyon ile tüylerden kurtulmak mümkün değildir. Çünkü kıl köklerinin farklı farklı büyüme devresi vardır. Uygulamalardan olgun fazdaki (anogen) kıl kökleri etkilenir, dinlenme (katogen) ve gerileme (telogen) fazdaki kıl kökleri etkilenir. Dolayısıyla başka seanslara da ihtiyaç vardır.

Hydrafacial Nedir? Hangi Durumlarda Kullanılır?

• Siyah noktalar, tıkalı ve genişlemiş gözenekler
• Akne
• Güneş hasarı
• Nemsiz, kuru cilde nem kazandırmak
• İnce çizgiler
• Renk düzensizlikleri

Hydrafacal bakım temizleme, nemlendirme, yenileme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin bir arada kombine uygulandığı sistemdir. Daha aydınlık, parlak, genç ve güzel görünümlü bir cilde konforlu şekilde ulaşmayı sağlayan sıvı-mikrodermabrazyon teknolojisi Hydra Facial ile yüzeyel cilt lekeleri, cilt kırışıklıkları, ciltteki yağlı görünüm problemleri ve akne tedavisinde oldukça iyi sonuçlar alınabiliniyor.

Kirpik lifting Nedir ? Nasıl uygulanır?

Kirpik lifting, kirpiklerin belirli bir süre boyunca daha uzun ve hacimli görünmesini sağlayan bir güzellik uygulamasıdır. Sadece doğal kirpiklerin köklerine uygulanan bu uygulama keratin bakımı olarak da bilinmektedir. Gerek sosyal medyada gerekse günlük hayatta adını sıkça duyduğumuz kirpik lifting, kesinlikle zararlı bir madde kullanılmaksızın hijyenik ortamlarda yapılmalıdır. Uygulamada kullanılan malzemelerin hepsi göz sağlığı açısından uygun olması gerekir.

Lazer Epilasyonun Sonuçları Kalıcı Mıdır?

Lazer Işını Zararlı Mıdır?

Kadınlar En Çok Hangi Bölgelere Epilasyon Yaptırıyor?

  • Kadınlar sıklıkla bacak, koltuk altı ve genital bölge için epilasyon talep etmektedirler. Yine kol ve yüz uygulamaları da yapılmaktadır. Fakat tüm vücut lazer epilasyonu sizin için en ekonomik ve konforlu seçim olacaktır.

Cilt Bakımını Hangi Sıklıkla Yaptırmalıyız?